eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200817 17.08.2020 Komité for utdanning 00.00
20200824 24.08.2020 Komité for utdanning 00.00
20201005 05.10.2020 Komité for utdanning 00.00
20201109 09.11.2020 Komité for utdanning 00.00
20201201 01.12.2020 Komité for utdanning 00.00
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200602 02.06.2020 Komité for utdanning 10.00 Fjernmøte via Teams
20200511 11.05.2020 Komité for utdanning 09.00 Fjernmøte via Teams
20200420 20.04.2020 Komité for utdanning 09.00 Fjernmøte via Teams
20200302 02.03.2020 Komité for utdanning 14.55 Galleriet, Schweigaards gate 4, 0107 Oslo Fylkestingssalen
20200127 27.01.2020 Komité for utdanning 13.00 Galleri Oslo, Schweigaards gate 4 Fylkestingssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Live Solhaug Live Solhaug SV-Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem liveso@viken.no 467 85 914 467 85 914
Tobias Linge Tobias Linge Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tobiasl@viken.no 951 13 100 951 13 100
Tore Opdal Hansen Tore Opdal Hansen Høyre (H) Leder toreh@viken.no 952 21 618 952 21 618
Sadi Emeci Sadi Emeci SV-Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder sadie@viken.no 916 90 145 916 90 145
Hoda Imad Hoda Imad Arbeiderpartiet (AP) Medlem hodai@viken.no 900 22 610 900 22 610
Mons-Ivar Mjelde Mons-Ivar Mjelde Arbeiderpartiet (AP) Medlem monsivarm@viken.no 404 54 938 404 54 938
Hege Dubec Hege Dubec Arbeiderpartiet (AP) Medlem heged@viken.no 970 88 755 970 88 755
Magnus Weggesrud Magnus Weggesrud Senterpartiet (SP) Medlem magnusw@viken.no 413 67 814 413 67 814
Elisabeth Strengen Gundersen Elisabeth Strengen Gundersen Senterpartiet (SP) Medlem elisabethg@viken.no 900 25 477 900 25 477
Signe Bakke Sølberg Signe Bakke Sølberg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem signej@viken.no 984 08 492 984 08 492
Dag Øivind Henriksen Dag Øivind Henriksen Høyre (H) Medlem dagh@viken.no 988 17 155 988 17 155
Monica Carmen Gåsvatn Monica Carmen Gåsvatn Høyre (H) Medlem monicag@viken.no 928 04 587 928 04 587
Maren Winnem Maren Winnem Høyre (H) Medlem marenw@viken.no 921 58 907 921 58 907
Lavrans Kierulf Lavrans Kierulf Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lavransk@viken.no 404 84 602 404 84 602
Britt Egeland Gulbrandsen Britt Egeland Gulbrandsen Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem brittg@viken.no 419 34 446 419 34 446