eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200303 03.03.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200331 31.03.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200421 21.04.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200512 12.05.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200609 09.06.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200825 25.08.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200915 15.09.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20201013 13.10.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20201103 03.11.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20201124 24.11.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200218 18.02.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200128 28.01.2020 Fylkesutvalget 12.00 Fylkeshuset på Hamar, Parkgata 64. Møterom Femunden
20200121 21.01.2020 Fylkesutvalget 10.00 Fylkeshuset på Hamar Møterom Femunden
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Even Aleksander Hagen Even Aleksander Hagen Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aud Hove Aud Hove Senterpartiet (SP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjerstin Gustavsen Lundgård Kjerstin Gustavsen Lundgård Arbeiderpartiet (AP) Medlem kjerstin.g.lundgard@innlandetfylke.no; Kjerstin.Lundgard@oppland.org 957 99 716 957 99 716
Per-Gunnar Sveen Per-Gunnar Sveen Arbeiderpartiet (AP) Medlem per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Anne-Marte Kolbjørnshus Anne-Marte Kolbjørnshus Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne-marte.kolbjornshus@innlandetfylke.no 414 69 897 414 69 897
Hans Kristian Enge Hans Kristian Enge Arbeiderpartiet (AP) Medlem hans.kristian.enge@innlandetfylke.no 415 60 280 415 60 280
Anne Elisabeth Thoresen Anne Elisabeth Thoresen Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.elisabeth.thoresen@innlandetfylke.no 476 67 509 476 67 509
Stein Tronsmoen Stein Tronsmoen Senterpartiet (SP) Medlem stein.tronsmoen@innlandetfylke.no 911 83 680 911 83 680
Kjersti Bjørnstad Kjersti Bjørnstad Senterpartiet (SP) Medlem kjersti.bjørnstad@innlandetfylke.no 480 74 760 480 74 760
Mari Gjestvang Mari Gjestvang Senterpartiet (SP) Medlem mari.gjestvang@innlandetfylke.no 913 76 086 913 76 086
Kari-Anne Jønnes Kari-Anne Jønnes Høyre (H) Medlem kari-anne.jonnes@innlandetfylke.no 909 47 339 909 47 339
Rune Øygarden Rune Øygarden Høyre (H) Medlem rune.oygarden@innlandetfylke.no 918 40 191 918 40 191
Truls Gihlemoen Truls Gihlemoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem truls.gihlemoen@innlandetfylke.no 913 66 767 913 66 767
Bjørnar Tollan Jordet Bjørnar Tollan Jordet Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem bjornar.tollan.jordet@innlandetfylke.no 918 27 380 918 27 380
Johannes Christian Wahl Gran Johannes Christian Wahl Gran Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem johannes.christian.wahl.gran@innlandetfylke.no 984 02 344 984 02 344
Sjur Arnfinn Strand Sjur Arnfinn Strand Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sjur.arnfinn.strand@innlandetfylke.no 900 98 854 900 98 854
Turid Backe-Viken Turid Backe-Viken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turid.backe-viken@innlandetfylke.no 992 80 071 992 80 071
Even Eriksen Even Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem even.eriksen@innlandetfylke.no 916 48 551 916 48 551
Inger Torunn Klosbøle Inger Torunn Klosbøle Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem inger.torun.klosbole@innlandetfylke.no 970 97 428 970 97 428
Thor Arne Hauge Thor Arne Hauge Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thor.arne.hauge@innlandetfylke.no 950 88 198 950 88 198
Reidun Andrea Rønning Reidun Andrea Rønning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem reidun.andrea.ronning@innlandetfylke.no 477 04 204 477 04 204
Ivar Vistekleiven Ivar Vistekleiven Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Cicilie Stormoen Mona Cicilie Stormoen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mona.ciclie.stormoen@innlandetfylke.no 481 04 391 481 04 391
Jesper Nohr Jesper Nohr Senterpartiet (SP) Varamedlem jesper.nohr@innlandetfylke.no 948 65 486 948 65 486
Olav Røssum Olav Røssum Senterpartiet (SP) Varamedlem olav.rossum@oppland.org 480 03 413 480 03 413
Margrethe Haarr Margrethe Haarr Senterpartiet (SP) Varamedlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Pål-Arne Oulie Pål-Arne Oulie Senterpartiet (SP) Varamedlem pal-arne.oulie@innlandetfylke.no 482 40 607 482 40 607
Merete Furuberg Merete Furuberg Senterpartiet (SP) Varamedlem merete.furuberg@innlandetfylke.no; finnskogen.nakuhel@gmail.com 901 63 092 901 63 092
Bergljot Oldre Bergljot Oldre Senterpartiet (SP) Varamedlem bergljot.oldre@innlandetfylke.no 977 85 162 977 85 162
Helge Thomassen Helge Thomassen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Gjertrud Nordal Gjertrud Nordal Høyre (H) Varamedlem gjertrud.nordal@innlandetfylke.no 466 26 974 466 26 974
Vegard Riseng Vegard Riseng Høyre (H) Varamedlem vegard.riseng@innlandetfylke.no 415 62 750 415 62 750
Hanne Alstrup Velure Hanne Alstrup Velure Høyre (H) Varamedlem hanne.alstrup.velure@innlandetfylke.no 924 32 100 924 32 100
Erik Ringnes Erik Ringnes Venstre (V) Varamedlem erik.ringnes@innlandetfylke.no; erik.ringnes@hedmark.org 918 08 486 918 08 486
Wenche Kristin Haug Almestrand Wenche Kristin Haug Almestrand Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Lars Terje Høiendahl Rem Lars Terje Høiendahl Rem Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem lars.terje.hoiendahl.rem@innlandetfylke.no; larsrem@hotmail.com 468 28 967 468 28 967
Charlotte Veland Hoven Charlotte Veland Hoven Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem charlotte.veland.hoven@innlandetfylke.no 954 90 577 954 90 577
Mai Bakken Mai Bakken Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem mai.bakken@innlandetfylke.no 971 80 469 971 80 469
Hans Olav Lahlum Hans Olav Lahlum Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem hans.olav.lahlum@innlandetfylke.no 957 58 286 957 58 286
Maria Nilsen Aksberg Maria Nilsen Aksberg Rødt (R) Varamedlem maria.nilsen.aksberg@innlandetfylke.no 918 05 129 918 05 129
Sindre Sørhus Sindre Sørhus Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem sindre.sorhus@innlandetfylke.no 997 99 708 997 99 708
Ronny Bekken Larsen Ronny Bekken Larsen Rødt (R) Varamedlem ronny.bekken.larsen@innlandetfylke.no 911 67 279 911 67 279