eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200401 01.04.2020 Utvalg for næring 09.00
20200506 06.05.2020 Utvalg for næring 09.00
20200603 03.06.2020 Utvalg for næring 09.00
20200902 02.09.2020 Utvalg for næring 09.00
20200930 30.09.2020 Utvalg for næring 09.00
20201028 28.10.2020 Utvalg for næring 09.00
20201125 25.11.2020 Utvalg for næring 09.00
20201216 16.12.2020 Utvalg for næring 09.00
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200219 19.02.2020 Utvalg for næring 10.00 Fylkeshuset Hamar Møterom Femunden
20200129 29.01.2020 Utvalg for næring 09.00 Fylkeshuset, Hamar Møterom Femunden
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Lise Oleane Berger Svenkerud Lise Oleane Berger Svenkerud Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Lise Mellbye Anne-Lise Mellbye Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Beate Vea Beate Vea Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per-Gunnar Sveen Per-Gunnar Sveen Arbeiderpartiet (AP) Leder per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Olav Røssum Olav Røssum Senterpartiet (SP) Nestleder olav.rossum@oppland.org 480 03 413 480 03 413
Turid Backe-Viken Turid Backe-Viken Arbeiderpartiet (AP) Medlem turid.backe-viken@innlandetfylke.no 992 80 071 992 80 071
Inger Torunn Klosbøle Inger Torunn Klosbøle Arbeiderpartiet (AP) Medlem inger.torun.klosbole@innlandetfylke.no 970 97 428 970 97 428
Ivar Vistekleiven Ivar Vistekleiven Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merete Furuberg Merete Furuberg Senterpartiet (SP) Medlem merete.furuberg@innlandetfylke.no; finnskogen.nakuhel@gmail.com 901 63 092 901 63 092
Leif Vingelen Leif Vingelen Senterpartiet (SP) Medlem leif.vingelen@innlandetfylke.no 911 45 958 911 45 958
Hanne Alstrup Velure Hanne Alstrup Velure Høyre (H) Medlem hanne.alstrup.velure@innlandetfylke.no 924 32 100 924 32 100
Svein Håvar Korshavn Svein Håvar Korshavn Høyre (H) Medlem svein.havar.korshavn@innlandetfylke.no 905 42 721 905 42 721
Wenche Kristin Haug Almestrand Wenche Kristin Haug Almestrand Fremskrittspartiet (FRP) Medlem wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Sindre Sørhus Sindre Sørhus Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem sindre.sorhus@innlandetfylke.no 997 99 708 997 99 708
Iren Carlstrøm Iren Carlstrøm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 908 94 880 908 94 880
Håkon Noren Håkon Noren Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 413 65 110 413 65 110
Khrystyna Solomchak Khrystyna Solomchak Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 451 92 955 451 92 955
Magnus Stenseth Magnus Stenseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem magnusstenseth@gmail.com 481 29 940 481 29 940
Linda Otnes Henriksen Linda Otnes Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 79 149 918 79 149
Frank Willy Bjørneseth Frank Willy Bjørneseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 913 97 470 913 97 470
Mariann Skotte Mariann Skotte Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Martin Steinsli Geir Martin Steinsli Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ola Svenneby Ola Svenneby Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Erlend Bjørnson Barkbu Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Synnøve Solberg Elin Synnøve Solberg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Olav Sundfør Hans Olav Sundfør Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jostein Kristiansen Jostein Kristiansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Dalsheim Tormod Dalsheim Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Lillegård Mona Lillegård Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem monalille@onlin.no Ikke registrert Ikke registrert
Monica Rønning Monica Rønning Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Finn Olav Rolijordet Finn Olav Rolijordet Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rigmor Tollan Rigmor Tollan Rødt (R) Varamedlem rigmor.tollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert