eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200401 01.04.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20200506 06.05.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20200603 03.06.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20200902 02.09.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20200930 30.09.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20201028 28.10.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20201125 25.11.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
20201216 16.12.2020 Utvalg for samferdsel 09.00
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200219 19.02.2020 Utvalg for samferdsel 10.00 Gjøvik Samferdselsavdelingens lokaler, Storgata 12
20200129 29.01.2020 Utvalg for samferdsel 09.00 Fylkeshuset, Hamar Møterom Jutulhogget, u.etg.
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Stein Tronsmoen Stein Tronsmoen Senterpartiet (SP) Leder stein.tronsmoen@innlandetfylke.no 911 83 680 911 83 680
Sjur Arnfinn Strand Sjur Arnfinn Strand Arbeiderpartiet (AP) Nestleder sjur.arnfinn.strand@innlandetfylke.no 900 98 854 900 98 854
Reidun Andrea Rønning Reidun Andrea Rønning Arbeiderpartiet (AP) Medlem reidun.andrea.ronning@innlandetfylke.no 477 04 204 477 04 204
Mona Cicilie Stormoen Mona Cicilie Stormoen Arbeiderpartiet (AP) Medlem mona.ciclie.stormoen@innlandetfylke.no 481 04 391 481 04 391
Erik Winther Erik Winther Arbeiderpartiet (AP) Medlem erik.svere.winther@innlandetfylke.no 911 24 730 911 24 730
Turi Elise Kaus Turi Elise Kaus Senterpartiet (SP) Medlem turi.elise.kaus@innlandetfylke.no 920 57 317 920 57 317
Haldor Ødegård Haldor Ødegård Senterpartiet (SP) Medlem haldor.odegard@innlandetfylke.no; haldooe@online.no 915 74 316 915 74 316
Joakim Ekseth Joakim Ekseth Høyre (H) Medlem joakim.ekseth@innlandetfylke.no 905 90 670 905 90 670
Lars Terje Høiendahl Rem Lars Terje Høiendahl Rem Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.terje.hoiendahl.rem@innlandetfylke.no; larsrem@hotmail.com 468 28 967 468 28 967
Mai Bakken Mai Bakken Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mai.bakken@innlandetfylke.no 971 80 469 971 80 469
Suhur Lorch-Falch Suhur Lorch-Falch Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem suhur.lorch-falch@innlandetfylke.no; suhur.falch@gmail.com 404 92 034 404 92 034
Tom Svellet Tom Svellet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 951 86 548 951 86 548
Anne-Lise Marstein Anne-Lise Marstein Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 901 92 858 901 92 858
Kai Adsen Kai Adsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 628 37 884 628 37 884
Shahnaz Khani Shahnaz Khani Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 926 42 254 926 42 254
Bjug Ringstad Bjug Ringstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 18 700 918 18 700
Irene Thorsplass Irene Thorsplass Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 920 37 720 920 37 720
Geir Kongslien Geir Kongslien Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Aashaug Ragnhild Aashaug Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Andreas Sulheim Ovesen Bjørn Andreas Sulheim Ovesen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Larsen Tønseth Marte Larsen Tønseth Senterpartiet (SP) Varamedlem marte.larsen.tonseth@loten.kommune.no 90549707 90549707
Bror Helgestad Bror Helgestad Senterpartiet (SP) Varamedlem ordforer@ostre-toten.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Åse Brattrok Ryager Åse Brattrok Ryager Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Olav Sundfør Hans Olav Sundfør Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Erlend Bjørnson Barkbu Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eli Wathne Eli Wathne Høyre (H) Varamedlem eli.wathne@toposark.no Ikke registrert Ikke registrert
Marit Ophus Marit Ophus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Ramse Olsen Alexander Ramse Olsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Nordseth Andraa Daniel Nordseth Andraa Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem daniel.andraa@fpu.no Ikke registrert Ikke registrert
Mizanur Rahaman Mizanur Rahaman Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon G. Furuseth Karlstad Håkon G. Furuseth Karlstad Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Grøtberg Jørn Grøtberg Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Turid Thomassen Turid Thomassen Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anlaug Seljevold Anlaug Seljevold Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karl Erik Kristmoen Karl Erik Kristmoen Rødt (R) Varamedlem karl.erik.kristmoen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert