eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200302 02.03.2020 Utvalg for kultur 09.00 Maihaugen
20200401 01.04.2020 Utvalg for kultur 10.30 Kulturhuset Hamar
20200506 06.05.2020 Utvalg for kultur 10.30
20200603 03.06.2020 Utvalg for kultur 10.00 Gjøvik
20200901 01.09.2020 Utvalg for kultur 08.00 Folldal/Alvdal/Trysil
20200902 02.09.2020 Utvalg for kultur 09.00 Folldal/Alvdal/Trysil
20200930 30.09.2020 Utvalg for kultur 10.30 Hamar
20201028 28.10.2020 Utvalg for kultur 10.00 Fylkeshuset Lillehammer
20201202 02.12.2020 Utvalg for kultur 10.00 Ringsaker Prøysenhuset
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200129 29.01.2020 Utvalg for kultur 09.00 Fylkeshuset Hamar Møterom Storsjøen 1.etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ikke fordelt til saksbehandler Ikke fordelt til saksbehandler Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjerstin Gustavsen Lundgård Kjerstin Gustavsen Lundgård Arbeiderpartiet (AP) Leder kjerstin.g.lundgard@innlandetfylke.no; Kjerstin.Lundgard@oppland.org 957 99 716 957 99 716
Pål-Arne Oulie Pål-Arne Oulie Senterpartiet (SP) Nestleder pal-arne.oulie@innlandetfylke.no 482 40 607 482 40 607
Thor Arne Hauge Thor Arne Hauge Arbeiderpartiet (AP) Medlem thor.arne.hauge@innlandetfylke.no 950 88 198 950 88 198
Kari Pettersen Kari Pettersen Arbeiderpartiet (AP) Medlem kari.pettersen@innlandetfylke.no 915 72 178 915 72 178
Håvard Sagbakken Saanum Håvard Sagbakken Saanum Arbeiderpartiet (AP) Medlem havard.sagbakken.saanum@innlandetfylke.no 992 98 986 992 98 986
Margrethe Haarr Margrethe Haarr Senterpartiet (SP) Medlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Torleik Svelle Torleik Svelle Senterpartiet (SP) Medlem torleik.svelle@innlandetfylke.no 466 75 564 466 75 564
Gjertrud Nordal Gjertrud Nordal Høyre (H) Medlem gjertrud.nordal@innlandetfylke.no 466 26 974 466 26 974
Ronny Bekken Larsen Ronny Bekken Larsen Rødt (R) Medlem ronny.bekken.larsen@innlandetfylke.no 911 67 279 911 67 279
Hans Olav Lahlum Hans Olav Lahlum Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem hans.olav.lahlum@innlandetfylke.no 957 58 286 957 58 286
Helge Thomassen Helge Thomassen Pensjonistpartiet (PP) Medlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Thomas Langeland Jørgensen Thomas Langeland Jørgensen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem langeland.jorgensen@gmail.com 950 49 728 950 49 728
Trine Lise Stårvik Trine Lise Stårvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trine.lise.starvik@stange.kommune.no 926 98 634 926 98 634
Magne Damslora Magne Damslora Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 975 91 447 975 91 447
Reidun Ramse Sørensen Reidun Ramse Sørensen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 922 98 745 922 98 745
Martin Været Martin Været Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 954 45 098 954 45 098
Øyvind Hartvedt Øyvind Hartvedt Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 08 097 918 08 097
Anne Marte Skari Anne Marte Skari Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Lillebakken Erik Lillebakken Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Kristine Teien Ida Kristine Teien Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Olav Sundfør Hans Olav Sundfør Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Erlend Bjørnson Barkbu Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Oleane Berger Svenkerud Lise Oleane Berger Svenkerud Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Hylen Terje Hylen Høyre (H) Varamedlem terje.hylen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Greta Antona Nilsen Greta Antona Nilsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gjertrud Marie K. Bakkeng Gjertrud Marie K. Bakkeng Rødt (R) Varamedlem gjertrudmkb@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Eriksen Thomas Eriksen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Arnekleiv Bækkelund Sigurd Arnekleiv Bækkelund Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon G. Furuseth Karlstad Håkon G. Furuseth Karlstad Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Bergh Brustad Mona Bergh Brustad Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eldri Svisdal Eldri Svisdal Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anita Undhjem Baksetersveen Anita Undhjem Baksetersveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Øian Nils Øian Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem nils-oian@roros.net Ikke registrert Ikke registrert