eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Alle medlemmer
Alle medlemmer listet med navn, representerer, rolle og kontaktinformasjon
Truls Gihlemoen Administrasjonsutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem truls.gihlemoen@innlandetfylke.no 913 66 767 913 66 767
Rune Øygarden Administrasjonsutvalget Høyre (H) Varamedlem rune.oygarden@innlandetfylke.no 918 40 191 918 40 191
Kjerstin Gustavsen Lundgård Administrasjonsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kjerstin.g.lundgard@innlandetfylke.no; Kjerstin.Lundgard@oppland.org 957 99 716 957 99 716
Per-Gunnar Sveen Administrasjonsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Anne-Marte Kolbjørnshus Administrasjonsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne-marte.kolbjornshus@innlandetfylke.no 414 69 897 414 69 897
Wenche Kristin Haug Almestrand Administrasjonsutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Kari-Anne Jønnes Administrasjonsutvalget Høyre (H) Medlem kari-anne.jonnes@innlandetfylke.no 909 47 339 909 47 339
Johannes Christian Wahl Gran Administrasjonsutvalget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem johannes.christian.wahl.gran@innlandetfylke.no 984 02 344 984 02 344
Stein Tronsmoen Administrasjonsutvalget Senterpartiet (SP) Medlem stein.tronsmoen@innlandetfylke.no 911 83 680 911 83 680
Kjersti Bjørnstad Administrasjonsutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem kjersti.bjørnstad@innlandetfylke.no 480 74 760 480 74 760
Mari Gjestvang Administrasjonsutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem mari.gjestvang@innlandetfylke.no 913 76 086 913 76 086
Bjørnar Tollan Jordet Administrasjonsutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem bjornar.tollan.jordet@innlandetfylke.no 918 27 380 918 27 380
Birthe Marit Bøhn Tungvåg Administrasjonsutvalget LO Oppland (LO OPPLAND) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marie Sveipe Administrasjonsutvalget () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stig Are Ø Skoglund Administrasjonsutvalget () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Holmbakken Administrasjonsutvalget () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Even Aleksander Hagen Administrasjonsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aud Hove Administrasjonsutvalget Senterpartiet (SP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Terese Engesveen Administrasjonsutvalget Unio Oppland (UNIO OPPLAND) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rolf Lagergren Administrasjonsutvalget () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Hølmo Administrasjonsutvalget Unio Hedmark (UNIO HEDMARK) Medlem tore.hoelmo@innlandetfylke.no 95766283 Ikke registrert
Unni Høiberg Administrasjonsutvalget Unio Hedmark (UNIO HEDMARK) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aina Rognerud Administrasjonsutvalget LO Hedmark (LO HEDMARK) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Høiby Administrasjonsutvalget LO Hedmark (LO HEDMARK) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Live Langøygard Administrasjonsutvalget LO Oppland (LO OPPLAND) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut A. G. Hauge Administrasjonsutvalget Akademikerne Hedmark (AKADEMIK HEDM) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Signe Marit Steine Jevne Administrasjonsutvalget YS Oppland (YS OPPLAND) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marit Juvem Administrasjonsutvalget Unio Oppland (UNIO OPPLAND) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hilde M. Bratli Administrasjonsutvalget YS Hedmark (YS HEDMARK) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Randi Fjæstad Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunn.r.fjaestad@innlandetfylke.no 910 06 567 910 06 567
Bjørn Jarle Røberg-Larsen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjorn.jarle.roberg-larsen@innlandetfylke.no 404 66 384 404 66 384
Kari Pettersen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem kari.pettersen@innlandetfylke.no 915 72 178 915 72 178
Truls Gihlemoen Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem truls.gihlemoen@innlandetfylke.no 913 66 767 913 66 767
Rune Øygarden Fylkestinget Høyre (H) Medlem rune.oygarden@innlandetfylke.no 918 40 191 918 40 191
Eli Wathne Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem eli.wathne@toposark.no Ikke registrert Ikke registrert
Charlotte Veland Hoven Fylkestinget Kristelig folkeparti (KRF) Medlem charlotte.veland.hoven@innlandetfylke.no 954 90 577 954 90 577
Jytte Sonne Fylkestinget Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon Lurås Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helge Thomassen Fylkestinget Pensjonistpartiet (PP) Medlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Rune Sørlie Fylkestinget Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aud Gunnhild Hove Fylkestinget Senterpartiet (SP) Nestleder aud.hove@innlandetfylke.no 415 59 413 415 59 413
Leif Vingelen Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem leif.vingelen@innlandetfylke.no 911 45 958 911 45 958
Mai Bakken Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mai.bakken@innlandetfylke.no 971 80 469 971 80 469
Vilde Sveen Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Even Alexander Hagen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Leder even.aleksander.hagen@innlandetfylke.no 416 44 654 416 44 654
Kjerstin Gustavsen Lundgård Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem kjerstin.g.lundgard@innlandetfylke.no; Kjerstin.Lundgard@oppland.org 957 99 716 957 99 716
Per-Gunnar Sveen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Anne-Marte Kolbjørnshus Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne-marte.kolbjornshus@innlandetfylke.no 414 69 897 414 69 897
Hans Kristian Enge Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem hans.kristian.enge@innlandetfylke.no 415 60 280 415 60 280
Turid Backe-Viken Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem turid.backe-viken@innlandetfylke.no 992 80 071 992 80 071
Sjur Arnfinn Strand Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem sjur@hexum.no 900 98 854 900 98 854
Anne Elisabeth Thoresen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.elisabeth.thoresen@innlandetfylke.no 476 67 509 476 67 509
Thor Arne Hauge Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem thor.arne.hauge@innlandetfylke.no 950 88 198 950 88 198
Reidun Andrea Rønning Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem reidun.andrea.ronning@innlandetfylke.no 477 04 204 477 04 204
Håvard Sagbakken Saanum Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem havard.sagbakken.saanum@innlandetfylke.no 992 98 986 992 98 986
Inger Torunn Klosbøle Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem inger.torun.klosbole@innlandetfylke.no 970 97 428 970 97 428
Ivar Vistekleiven Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ivar.Vistekleiven@oppland.org 900 32 535 900 32 535
Mona Cicilie Stormoen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem mona.ciclie.stormoen@innlandetfylke.no 481 04 391 481 04 391
Even Eriksen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem even.eriksen@innlandetfylke.no 916 48 551 916 48 551
Tom Svellet Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 951 86 548 951 86 548
Iren Carlstrøm Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 908 94 880 908 94 880
Thomas Langeland Jørgensen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem langeland.jorgensen@gmail.com 950 49 728 950 49 728
Ingrid Marie Vaag Endrerud Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 951 52 966 951 52 966
Håkon Noren Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 413 65 110 413 65 110
Trine Lise Stårvik Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trine.lise.starvik@stange.kommune.no 926 98 634 926 98 634
Kai Adsen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 628 37 884 628 37 884
Anne-Lise Marstein Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 901 92 858 901 92 858
Magne Damslora Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 975 91 447 975 91 447
May-Liss Sæterdalen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mls@vis.kommune.no 906 87 967 906 87 967
John Magne Pedersen Tangen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jm.tangen@outlook.com 951 04 970 951 04 970
Khrystyna Solomchak Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 451 92 955 451 92 955
Martin Været Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 954 45 098 954 45 098
Shahnaz Khani Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 926 42 254 926 42 254
Magnus Stenseth Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem magnusstenseth@gmail.com 481 29 940 481 29 940
Reidun Ramse Sørensen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 922 98 745 922 98 745
Roar Steinslien Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 957 62 044 957 62 044
Linda Otnes Henriksen Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 79 149 918 79 149
Øyvind Hartvedt Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 08 097 918 08 097
Irene Thorsplass Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 920 37 720 920 37 720
Bjug Ringstad Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 18 700 918 18 700
Lise Selnes Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lise.selnes@nord-odal.kommune.no 901 44 991 901 44 991
Frank Willy Bjørneseth Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 913 97 470 913 97 470
Wenche Kristin Haug Almestrand Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Lars Terje Høiendahl Rem Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.terje.hoiendahl.rem@innlandetfylke.no; larsrem@hotmail.com 468 28 967 468 28 967
Marit Ophus Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jostein Kristiansen Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Ramse Olsen Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astrid Gaassand Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Dalsheim Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari-Anne Jønnes Fylkestinget Høyre (H) Medlem kari-anne.jonnes@innlandetfylke.no 909 47 339 909 47 339
Gjertrud Nordal Fylkestinget Høyre (H) Medlem gjertrud.nordal@innlandetfylke.no 466 26 974 466 26 974
Vegard Riseng Fylkestinget Høyre (H) Medlem vegard.riseng@innlandetfylke.no 415 62 750 415 62 750
Hanne Alstrup Velure Fylkestinget Høyre (H) Medlem hanne.alstrup.velure@innlandetfylke.no 924 32 100 924 32 100
Joakim Ekseth Fylkestinget Høyre (H) Medlem joakim.ekseth@innlandetfylke.no 905 90 670 905 90 670
Svein Håvar Korshavn Fylkestinget Høyre (H) Medlem svein.havar.korshavn@innlandetfylke.no 905 42 721 905 42 721
Hans Olav Sundfør Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ola Svenneby Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åse Brattrok Ryager Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Oleane Berger Svenkerud Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Synnøve Solberg Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Bæk Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Lise Sveum-Aasbekken Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Olsen Lorentzen Fylkestinget Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon G. Furuseth Karlstad Fylkestinget Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marit Andrine Kraglund Tunheim Fylkestinget Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johannes Christian Wahl Gran Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem johannes.christian.wahl.gran@innlandetfylke.no 984 02 344 984 02 344
Suhur Lorch-Falch Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem suhur.lorch-falch@innlandetfylke.no; suhur.falch@gmail.com 404 92 034 404 92 034
Sindre Sørhus Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem sindre.sorhus@innlandetfylke.no 997 99 708 997 99 708
Anlaug Seljevold Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bård Sødal Grasbekk Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Greta Antona Nilsen Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Eriksen Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Bergh Brustad Fylkestinget Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anita Undhjem Baksetersveen Fylkestinget Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Åbø Fylkestinget Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria Nilsen Aksberg Fylkestinget Rødt (R) Medlem maria.nilsen.aksberg@innlandetfylke.no 918 05 129 918 05 129
Ronny Bekken Larsen Fylkestinget Rødt (R) Medlem ronny.bekken.larsen@innlandetfylke.no 911 67 279 911 67 279
Turid Thomassen Fylkestinget Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mia Nestaker Hagen Fylkestinget Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Birger Ørsnes Fylkestinget Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Finn Olav Rolijordet Fylkestinget Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein Tronsmoen Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem stein.tronsmoen@innlandetfylke.no 911 83 680 911 83 680
Kjersti Bjørnstad Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem kjersti.bjørnstad@innlandetfylke.no 480 74 760 480 74 760
Jesper Nohr Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem jesper.nohr@innlandetfylke.no 948 65 486 948 65 486
Mari Gjestvang Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem mari.gjestvang@innlandetfylke.no 913 76 086 913 76 086
Olav Røssum Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem olav.rossum@oppland.org 480 03 413 480 03 413
Margrethe Haarr Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Pål-Arne Oulie Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem pal-arne.oulie@innlandetfylke.no 482 40 607 482 40 607
Merete Furuberg Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem merete.furuberg@innlandetfylke.no; finnskogen.nakuhel@gmail.com 901 63 092 901 63 092
Bergljot Oldre Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem bergljot.oldre@innlandetfylke.no 977 85 162 977 85 162
Per Martin Sandtrøen Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem per.martin.sandtroen@innlandetfylke.no 924 53 347 924 53 347
Torleik Svelle Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem torleik.svelle@innlandetfylke.no 466 75 564 466 75 564
Turi Elise Kaus Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem turi.elise.kaus@innlandetfylke.no 920 57 317 920 57 317
Haldor Ødegård Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem haldor.odegard@innlandetfylke.no; haldooe@online.no 915 74 316 915 74 316
Gry Bente Eliassen Nyberg Fylkestinget Senterpartiet (SP) Medlem gry.bente.eliassen.nyberg@innlandetfylke.no 970 61 146 970 61 146
Kristin Storbråten Stadsvold Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marte Skari Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olav Frang Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mariann Skotte Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ørjan Bue Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Hammerud Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Aashaug Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Kongslien Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Kristine Teien Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Andreas Sulheim Ovesen Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Larsen Tønseth Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem marte.larsen.tonseth@loten.kommune.no 90549707 90549707
Mina Emilie Gaarder Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Lillebakken Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Gustav Bjørnsen Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Beate Vea Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Martin Steinsli Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Abdullahi Yusuf Nageye Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Lise Mellbye Fylkestinget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Olav Lahlum Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem hans.olav.lahlum@innlandetfylke.no 957 58 286 957 58 286
Bjørnar Tollan Jordet Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem bjornar.tollan.jordet@innlandetfylke.no 918 27 380 918 27 380
Sigurd Arnekleiv Bækkelund Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mizanur Rahaman Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrun Elisabeth Kristoffersen Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eldri Svisdal Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Grøtberg Fylkestinget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Ringnes Fylkestinget Venstre (V) Medlem erik.ringnes@innlandetfylke.no; erik.ringnes@hedmark.org 918 08 486 918 08 486
Stig Vaagan Fylkestinget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingjerd Thon Hagaseth Fylkestinget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roger Granum Fylkestinget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gard Løken Frøvoll Fylkestinget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Monica Rønning Fylkestinget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Winther Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem erik.svere.winther@innlandetfylke.no 911 24 730 911 24 730
Daniel Nordseth Andraa Fylkestinget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem daniel.andraa@fpu.no Ikke registrert Ikke registrert
Rigmor Tollan Fylkestinget Rødt (R) Varamedlem rigmor.tollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Terje Hylen Fylkestinget Høyre (H) Varamedlem terje.hylen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Tønseth Myhr Fylkestinget Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingrid.tonseth.myhr@innlandetfylke.no 950 95 004 950 95 004
Truls Gihlemoen Fylkesutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem truls.gihlemoen@innlandetfylke.no 913 66 767 913 66 767
Rune Øygarden Fylkesutvalget Høyre (H) Medlem rune.oygarden@innlandetfylke.no 918 40 191 918 40 191
Charlotte Veland Hoven Fylkesutvalget Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem charlotte.veland.hoven@innlandetfylke.no 954 90 577 954 90 577
Helge Thomassen Fylkesutvalget Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Mai Bakken Fylkesutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem mai.bakken@innlandetfylke.no 971 80 469 971 80 469
Kjerstin Gustavsen Lundgård Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem kjerstin.g.lundgard@innlandetfylke.no; Kjerstin.Lundgard@oppland.org 957 99 716 957 99 716
Per-Gunnar Sveen Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Anne-Marte Kolbjørnshus Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne-marte.kolbjornshus@innlandetfylke.no 414 69 897 414 69 897
Hans Kristian Enge Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem hans.kristian.enge@innlandetfylke.no 415 60 280 415 60 280
Turid Backe-Viken Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turid.backe-viken@innlandetfylke.no 992 80 071 992 80 071
Sjur Arnfinn Strand Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sjur@hexum.no 900 98 854 900 98 854
Anne Elisabeth Thoresen Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.elisabeth.thoresen@innlandetfylke.no 476 67 509 476 67 509
Thor Arne Hauge Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thor.arne.hauge@innlandetfylke.no 950 88 198 950 88 198
Reidun Andrea Rønning Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem reidun.andrea.ronning@innlandetfylke.no 477 04 204 477 04 204
Inger Torunn Klosbøle Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem inger.torun.klosbole@innlandetfylke.no 970 97 428 970 97 428
Mona Cicilie Stormoen Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mona.ciclie.stormoen@innlandetfylke.no 481 04 391 481 04 391
Even Eriksen Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem even.eriksen@innlandetfylke.no 916 48 551 916 48 551
Wenche Kristin Haug Almestrand Fylkesutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Lars Terje Høiendahl Rem Fylkesutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem lars.terje.hoiendahl.rem@innlandetfylke.no; larsrem@hotmail.com 468 28 967 468 28 967
Kari-Anne Jønnes Fylkesutvalget Høyre (H) Medlem kari-anne.jonnes@innlandetfylke.no 909 47 339 909 47 339
Gjertrud Nordal Fylkesutvalget Høyre (H) Varamedlem gjertrud.nordal@innlandetfylke.no 466 26 974 466 26 974
Vegard Riseng Fylkesutvalget Høyre (H) Varamedlem vegard.riseng@innlandetfylke.no 415 62 750 415 62 750
Hanne Alstrup Velure Fylkesutvalget Høyre (H) Varamedlem hanne.alstrup.velure@innlandetfylke.no 924 32 100 924 32 100
Johannes Christian Wahl Gran Fylkesutvalget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem johannes.christian.wahl.gran@innlandetfylke.no 984 02 344 984 02 344
Sindre Sørhus Fylkesutvalget Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem sindre.sorhus@innlandetfylke.no 997 99 708 997 99 708
Maria Nilsen Aksberg Fylkesutvalget Rødt (R) Varamedlem maria.nilsen.aksberg@innlandetfylke.no 918 05 129 918 05 129
Ronny Bekken Larsen Fylkesutvalget Rødt (R) Varamedlem ronny.bekken.larsen@innlandetfylke.no 911 67 279 911 67 279
Stein Tronsmoen Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Nestleder stein.tronsmoen@innlandetfylke.no 911 83 680 911 83 680
Kjersti Bjørnstad Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Medlem kjersti.bjørnstad@innlandetfylke.no 480 74 760 480 74 760
Jesper Nohr Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Medlem jesper.nohr@innlandetfylke.no 948 65 486 948 65 486
Mari Gjestvang Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Medlem mari.gjestvang@innlandetfylke.no 913 76 086 913 76 086
Olav Røssum Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem olav.rossum@oppland.org 480 03 413 480 03 413
Margrethe Haarr Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Pål-Arne Oulie Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem pal-arne.oulie@innlandetfylke.no 482 40 607 482 40 607
Merete Furuberg Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem merete.furuberg@innlandetfylke.no; finnskogen.nakuhel@gmail.com 901 63 092 901 63 092
Bergljot Oldre Fylkesutvalget Senterpartiet (SP) Varamedlem bergljot.oldre@innlandetfylke.no 977 85 162 977 85 162
Hans Olav Lahlum Fylkesutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem hans.olav.lahlum@innlandetfylke.no 957 58 286 957 58 286
Bjørnar Tollan Jordet Fylkesutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem bjornar.tollan.jordet@innlandetfylke.no 918 27 380 918 27 380
Erik Ringnes Fylkesutvalget Venstre (V) Varamedlem erik.ringnes@innlandetfylke.no; erik.ringnes@hedmark.org 918 08 486 918 08 486
Even Aleksander Hagen Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ivar Vistekleiven Fylkesutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Tyriberget Innlandet fylkes eldreråd () Medlem Ikke registrert 91703220 91703220
Jørund Hassel Innlandet fylkes eldreråd () Medlem Ikke registrert 97737140 97737140
Ingvill Fjellstad Bø Innlandet fylkes eldreråd () Nestleder invill.bo@icloud.com 95044490 61360742
Aage Willy Jonassen Innlandet fylkes eldreråd () Leder sjagr@online.no 95195189 95195189
Johanne Lillevik Innlandet fylkes eldreråd () Medlem Ikke registrert 92215165 92215165
Ingvar Lindstad Innlandet fylkes eldreråd () Medlem Ikke registrert 92096616 92096616
Astrid Lier Innlandet fylkes eldreråd () Medlem Ikke registrert 91190485 91190485
Aud Løkken Innlandet fylkes eldreråd () Medlem Ikke registrert 41556816 41556816
Bjørn Anders Hoff Innlandet fylkes eldreråd () Medlem vestopplandppf@gmail.com 90983465 90983465
Randi S. Sandmoe Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem Ikke registrert 93209344 93209344
Svein Helgesen Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem s-helges@online.no 97688001 97688001
Solveig Rydland Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 61340221
Asle Johan Kjelsberg Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem Ikke registrert 91787297 91787297
Leif Bredli Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem Ikke registrert 95083021 95083021
Iver Bjerkehagen Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem iver.bjerkehagen@gamili.com 91712139 91712139
Kjell Magne Eriksen Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem kmagn-e@online.no 92462109 92462109
Bjørn Barkbu Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dag Erik Johansen Innlandet fylkes eldreråd () Varamedlem dejo@online.no 48247471 48247471
Ikke fordelt til saksbehandler Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kee Chiz Kok Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem kee.chiz.kok@sor-odal.kommune.no 458 75 612 458 75 612
Saeid Najafi Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mevlida Grabovica Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mahdi Hassan Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johanne Eike Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lillan Støen Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bahareh Amirnejadazar Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Osman Kawkabishad Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Monica Acatrinei Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ivan Zhukov Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Høstland Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Caroline Ho Bich-Tuyen Dang Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Holger Fredrik Gustavsen Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ahmed Dashnewerd Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svetlana K. Johnsen Innlandet fylkes flerkulturelle råd () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maj C. Stenersen Lund Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem mstenersenlund@gmail.com 957 89 345 957 89 345
Anne Wildhagen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem Ikke registrert 958 50 532 958 50 532
Pernille Villekjær Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem Ikke registrert 412 08 567 412 08 567
Terje Erlandsen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem terje.erlandsen@uloba.no 948 26 599 948 26 599
Marthe Kraabøl Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Nestleder Ikke registrert 488 96 013 488 96 013
Bjørn Peter Sandmo Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem Ikke registrert 976 32 405 976 32 405
Anders Nupen Hansen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katrine Oreld Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert 924 03 598 924 03 598
Terje Røsbak Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert 976 61 748 976 61 748
Rolf Harald Dahl Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem Ikke registrert Ikke registrert 61 25 46 39
Ellen Strande Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem strandeellen@gmail.com 906 30 966 906 30 966
Synnøve Bratlie Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem Ikke registrert Ikke registrert 62 57 80 41
Irene Richardsen Angen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert 941 96 744 941 96 744
Gunn Rauken Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Solvor Engen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert
Reidun Skjelkvåle Aaboen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem r-aaboe@online.no 473 03 034 473 03 034
Karl Erik Bevolden Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem karl.erik@bevolden.no 413 05 444 413 05 444
Petter Larby Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert 905 05 870 905 05 870
Viktoria Kessler Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Remi Johansen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert 917 79 008 61 18 17 49
Hanne Magnussen Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Varamedlem Ikke registrert 997 05 565 997 05 565
Erik Dahl Innlandet fylkes råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne () Medlem Ikke registrert Ikke registrert 62 54 33 23
Bjørn Jarle Røberg-Larsen Klagenemnd Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjorn.jarle.roberg-larsen@innlandetfylke.no 404 66 384 404 66 384
Jytte Sonne Klagenemnd Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May-Liss Sæterdalen Klagenemnd Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mls@vis.kommune.no 906 87 967 906 87 967
Wenche Kristin Haug Almestrand Klagenemnd Fremskrittspartiet (FRP) Nestleder wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Jostein Kristiansen Klagenemnd Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Gustav Bjørnsen Klagenemnd Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gard Løken Frøvoll Klagenemnd Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Lundstedt Klagenemnd Høyre (H) Leder heidi.lundstedt@roros.net Ikke registrert Ikke registrert
Anne Lise Fredlund Klagenemnd Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem anne.lise.fredlund@innlandetfylke.no Ikke registrert Ikke registrert
Agnete Børresen Klagenemnd Senterpartiet (SP) Varamedlem agnete.borresen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Randi Fjæstad Kontrollutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunn.r.fjaestad@innlandetfylke.no 910 06 567 910 06 567
Rune Sørlie Kontrollutvalget Pensjonistpartiet (PP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astrid Gaassand Kontrollutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Bæk Kontrollutvalget Høyre (H) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Birger Ørsnes Kontrollutvalget Rødt (R) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Bente Eliassen Nyberg Kontrollutvalget Senterpartiet (SP) Medlem gry.bente.eliassen.nyberg@innlandetfylke.no 970 61 146 970 61 146
Ingjerd Thon Hagaseth Kontrollutvalget Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Harald Dyrkorn Kontrollutvalget Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert 47347859 47347859
Gunnar Tore Stenseng Kontrollutvalget Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem gunnar.tore.stenseng@oppland.org 90878907 90878907
Marte Larsen Tønseth Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Medlem marte.larsen.tonseth@loten.kommune.no 90549707 90549707
Einar Busterud Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen By- og bygdelista (BBL) Leder einar.busterud@hamar.kommune.no 90118959 90118959
Nils Amund Røhne Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem nils.amund.rohne@stange.kommune.no 91781757 91781757
Anita Ihle Steen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem ais@ringsaker.kommune.no 91746762 91746762
Christel Kvam Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Hamar kommune () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tollef Imsdalen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Løten kommune () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Strand Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Ringsaker kommune () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kaija Eide Drønen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Hamarregionen Stange kommune () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eli Wathne Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Høyre (H) Varamedlem eli.wathne@toposark.no Ikke registrert Ikke registrert
Helge Thomassen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Innlandet Fylkeskommune (IFK) Medlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Per-Gunnar Sveen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Innlandet Fylkeskommune (IFK) Medlem per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Lise Selnes Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem lise.selnes@nord-odal.kommune.no 901 44 991 901 44 991
Margrethe Haarr Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Senterpartiet (SP) Medlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Runar Kristiansen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen () Medlem runar.kristiansen@nord-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Hvithammer Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Arbeiderpartiet (AP) Leder knut.henrik.hvithammer@sor-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Hauge Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen () Medlem frank.hauge@sor-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Andreas Uglem Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen () Medlem lars.andreas.uglem@kongsvinger.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kamilla Thue Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem kamilla.thue@eidskog.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Olav Stenslet Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Høyre (H) Medlem per.olav.stenslet@folkevalgt.eidskog.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Stenhaug Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen () Medlem trond.stenhaug@eidskog.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Rune Grenberg Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem rune.grenberg@grue.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Frode Mikkelsgård Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen () Medlem olefrode@grue.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kari Heggelund Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen Senterpartiet (SP) Nestleder kari.heggelund@asnes.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stein Halvorsen Ordfører- og rådmannsmøte (ORM) regionrådet for Kongsvingerregionen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Kristian Enge Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem hans.kristian.enge@innlandetfylke.no 415 60 280 415 60 280
Thomas Langeland Jørgensen Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem langeland.jorgensen@gmail.com 950 49 728 950 49 728
Trine Lise Stårvik Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trine.lise.starvik@stange.kommune.no 926 98 634 926 98 634
John Magne Pedersen Tangen Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jm.tangen@outlook.com 951 04 970 951 04 970
Maria Nilsen Aksberg Regionrådet for Hamarregionen Rødt (R) Medlem maria.nilsen.aksberg@innlandetfylke.no 918 05 129 918 05 129
Marte Larsen Tønseth Regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Nestleder marte.larsen.tonseth@loten.kommune.no 90549707 90549707
Bjarne Højsgaard Christiansen Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Alhaug Regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Einar Busterud Regionrådet for Hamarregionen By- og bygdelista (BBL) Leder einar.busterud@hamar.kommune.no 90118959 90118959
Jane Meyer Regionrådet for Hamarregionen Høyre (H) Medlem janemeyer79@gmail.com 48008332 48008332
Knut Fangberget Regionrådet for Hamarregionen Høyre (H) Varamedlem knut.fangberget@hamar.kommune.no 91561581 91561581
Hilde Nyutstumoen Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hilde.nyutstumoen@nav.no 92082962 92082962
Inga Borud Regionrådet for Hamarregionen By- og bygdelista (BBL) Varamedlem inga_borud@msn.com 90017270 90017270
Nils Amund Røhne Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem nils.amund.rohne@stange.kommune.no 91781757 91781757
Paal Ravnaas Regionrådet for Hamarregionen Nærmiljølista Ottestad (NLO) Medlem pravnaas@online.no 91754565 91754 565
Kirsti Berge Regionrådet for Hamarregionen Høyre (H) Medlem Kirsti.berge@hoyre.org 90958033 90958033
Anita Ihle Steen Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem ais@ringsaker.kommune.no 91746762 91746762
Christian Haugen Regionrådet for Hamarregionen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem chaugen@online.no 41203210 41203210
Odd-Amund Lundberg Regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Medlem odlund@online.no 40491974 40491974
Atle Strand Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem AtleStrand@moelven.no 47505155 47505155
Siv Mali Høyby Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sivmali@live.no 99250850 99250850
Kjersti Røhnebæk Regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Varamedlem Kjersti.rohnebak@gmail.com 97987830 97987830
Christen Engeloug Regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Medlem christen@grimset.no 90025685 90025685
Anne-Karin Torp Adolfsen Regionrådet for Hamarregionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem aadofse@bbnett.no 90690687 90690687
Else Bjørke Regionrådet for Hamarregionen Senterpartiet (SP) Varamedlem elsebjoe@live.no 93056739 93056739
Erik Reisersen Regionrådet for Hamarregionen Høyre (H) Varamedlem er.reisersen@gmai.com 95981516 95981516
Eli Wathne Regionrådet for Kongsvinger-regionen Høyre (H) Medlem eli.wathne@toposark.no Ikke registrert Ikke registrert
Helge Thomassen Regionrådet for Kongsvinger-regionen Innlandet Fylkeskommune (IFK) Medlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Per-Gunnar Sveen Regionrådet for Kongsvinger-regionen Innlandet Fylkeskommune (IFK) Medlem per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Lise Selnes Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem lise.selnes@nord-odal.kommune.no 901 44 991 901 44 991
Frank Willy Bjørneseth Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert 913 97 470 913 97 470
Margrethe Haarr Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Medlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Ragnhild Haagenrud Moen Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Medlem ragnhild.haagenrud.moen@nord-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Finn Egil Sandmo Regionrådet for Kongsvinger-regionen Høyre (H) Medlem egsandmo@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Runar Kristiansen Regionrådet for Kongsvinger-regionen () Medlem runar.kristiansen@nord-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Hvithammer Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Leder knut.henrik.hvithammer@sor-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Hitland Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Medlem heidi.hitland@edu.sor-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Holmen Regionrådet for Kongsvinger-regionen Høyre (H) Medlem morten@holmen.name Ikke registrert Ikke registrert
Frank Hauge Regionrådet for Kongsvinger-regionen () Medlem frank.hauge@sor-odal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Elin Såheim Bjørkli Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem ebjorkli@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Andreas Uglem Regionrådet for Kongsvinger-regionen () Medlem lars.andreas.uglem@kongsvinger.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kamilla Thue Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem kamilla.thue@eidskog.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Olav Stenslet Regionrådet for Kongsvinger-regionen Høyre (H) Medlem per.olav.stenslet@folkevalgt.eidskog.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Gustav Woie Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Medlem knut.gustav.woie@folkevalgt.eidskog.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Stenhaug Regionrådet for Kongsvinger-regionen () Medlem trond.stenhaug@eidskog.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Rune Grenberg Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem rune.grenberg@grue.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Niels F. Rolsdorph Regionrådet for Kongsvinger-regionen Høyre (H) Medlem Niels-frolsdorph@grue.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Åse Bjerke Lilleåsen Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Medlem alillea@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Frode Mikkelsgård Regionrådet for Kongsvinger-regionen () Medlem olefrode@grue.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kari Heggelund Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Nestleder kari.heggelund@asnes.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Rune Sørlie Regionrådet for Kongsvinger-regionen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Rune.Sorlie@asnes.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stein Halvorsen Regionrådet for Kongsvinger-regionen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Fjeldbu Regionrådet for Kongsvinger-regionen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eric Anthony Kaberg Utgården Regionrådet for Kongsvinger-regionen Senterpartiet (SP) Varamedlem eric.anthony.kaberg.utgarden@folkevalgt.eidskog.no 477 04 482 477 04 482
Ikke fordelt til saksbehandler Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rune Øygarden Regionrådet for Sør-Østerdal Høyre (H) Medlem rune.oygarden@innlandetfylke.no 918 40 191 918 40 191
Anne Elisabeth Thoresen Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.elisabeth.thoresen@innlandetfylke.no 476 67 509 476 67 509
Even Eriksen Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Medlem even.eriksen@innlandetfylke.no 916 48 551 916 48 551
May-Liss Sæterdalen Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Medlem mls@vis.kommune.no 906 87 967 906 87 967
Magnus Stenseth Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem magnusstenseth@gmail.com 481 29 940 481 29 940
Lillian Skjærvik Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arnfinn Uthus Regionrådet for Sør-Østerdal Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Trengereid Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingvar Midthun Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Yngve Sætre Regionrådet for Sør-Østerdal Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Line Storsnes Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Snorre Lillebo Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Vestad Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Nathalie Foss Regionrådet for Sør-Østerdal () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Ekeland Regionrådet for Sør-Østerdal () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tanja Køien Andersen Regionrådet for Sør-Østerdal () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingeborg Mellgren Mathiesen Regionrådet for Sør-Østerdal Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje A. Hoffstad Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Medlem vterjeho@hotmail.com 410 43 011 Ikke registrert
Leif Harald Walle Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Sletten Regionrådet for Sør-Østerdal Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Akre Regionrådet for Sør-Østerdal Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Sævig Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ola Cato Lie Regionrådet for Sør-Østerdal Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Thomas Berget Regionrådet for Sør-Østerdal By- og bygdelista (BBL) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eyvind Alnæs Regionrådet for Sør-Østerdal () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Erik Hørstad Regionrådet for Sør-Østerdal Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Andre Kristiansen Regionrådet for Sør-Østerdal Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørg Steine Regionrådet for Sør-Østerdal Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eldri Svisdal Regionrådet for Sør-Østerdal Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mai Bakken Trafikksikkerhetsutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mai.bakken@innlandetfylke.no 971 80 469 971 80 469
Sjur Arnfinn Strand Trafikksikkerhetsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Leder sjur@hexum.no 900 98 854 900 98 854
Mona Cicilie Stormoen Trafikksikkerhetsutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem mona.ciclie.stormoen@innlandetfylke.no 481 04 391 481 04 391
Joakim Ekseth Trafikksikkerhetsutvalget Høyre (H) Medlem joakim.ekseth@innlandetfylke.no 905 90 670 905 90 670
Turi Elise Kaus Trafikksikkerhetsutvalget Senterpartiet (SP) Nestleder turi.elise.kaus@innlandetfylke.no 920 57 317 920 57 317
Runi Arnekleiv Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem Runi.arnekleiv@icloud.com Ikke registrert Ikke registrert
Victoria Heimstad Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem victorialille@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Omar Sukru Yagci Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Therese Nyøygard Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem thereselesja@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Oda Nyhus Aanekre Ungdommens fylkesråd Innlandet () Nestleder oda.aanekre@icloud.com Ikke registrert Ikke registrert
Maiken Køien Andersen Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem maikenkan@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Isak Formoe Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem isakformoe02@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Elisabeth Volungholen Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem ingridevolu@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Sigrun Myrvang Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem sigrun.myrvang@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Olea Hildrum Ungdommens fylkesråd Innlandet () Medlem oleahildrum@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Runi Arnekleiv Ungdommens fylkesting () Medlem Runi.arnekleiv@icloud.com Ikke registrert Ikke registrert
Victoria Heimstad Ungdommens fylkesting () Medlem victorialille@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Omar Sukru Yagci Ungdommens fylkesting () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Therese Nyøygard Ungdommens fylkesting () Medlem thereselesja@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Alva Eugenie Klosbøle Madsstuen Ungdommens fylkesting () Medlem alvaeugenie@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ronja Varpestuen Ungdommens fylkesting () Medlem ronja.varpestuen@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Granseth Ungdommens fylkesting () Medlem henrik@bakstfjola.no Ikke registrert Ikke registrert
Malin Mugaas Ungdommens fylkesting () Medlem malin.mu@live.no Ikke registrert Ikke registrert
John-Christian Aker Grønn Ungdommens fylkesting () Medlem gronnjohn@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Odd Steffen Kjensrud Ungdommens fylkesting () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oda Nyhus Aanekre Ungdommens fylkesting () Nestleder oda.aanekre@icloud.com Ikke registrert Ikke registrert
Kaisa Eilin Kristiansen Ungdommens fylkesting () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørgen Strandlie Ungdommens fylkesting () Medlem jorgen.strandlie@icloud.com Ikke registrert Ikke registrert
Line Moen Ungdommens fylkesting () Medlem line.moen2@icloud.com Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Alfstad Ungdommens fylkesting () Medlem alfstadkristin@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Amalie H. Hamletsen Ungdommens fylkesting () Medlem amaliehhamletsen@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Maiken Køien Andersen Ungdommens fylkesting () Medlem maikenkan@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Ida Wolsgaard Ungdommens fylkesting () Medlem ida.wolsgaard@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Mia Nybakk Ungdommens fylkesting () Medlem miahel@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Isak Formoe Ungdommens fylkesting () Medlem isakformoe02@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Miriam Heidtmann Ungdommens fylkesting () Medlem miriamheidtmann03@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Elisabeth Volungholen Ungdommens fylkesting () Medlem ingridevolu@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Johanne Dalsbø Ungdommens fylkesting () Leder jodalsbo@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Sigrun Myrvang Ungdommens fylkesting () Medlem sigrun.myrvang@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Olea Hildrum Ungdommens fylkesting () Medlem oleahildrum@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hedda Johansen Ungdommens fylkesting () Medlem hedda.skogv@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Vera Heide Ungdommens fylkesting () Medlem verahheide@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Sarah Guttormsen Ungdommens fylkesting () Medlem sargut1207@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ikke fordelt til saksbehandler Utvalg for kultur Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari Pettersen Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Medlem kari.pettersen@innlandetfylke.no 915 72 178 915 72 178
Helge Thomassen Utvalg for kultur Pensjonistpartiet (PP) Medlem helge.thomassen@innlandetfylke.no 990 96 511 990 96 511
Kjerstin Gustavsen Lundgård Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Leder kjerstin.g.lundgard@innlandetfylke.no; Kjerstin.Lundgard@oppland.org 957 99 716 957 99 716
Thor Arne Hauge Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Medlem thor.arne.hauge@innlandetfylke.no 950 88 198 950 88 198
Håvard Sagbakken Saanum Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Medlem havard.sagbakken.saanum@innlandetfylke.no 992 98 986 992 98 986
Thomas Langeland Jørgensen Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem langeland.jorgensen@gmail.com 950 49 728 950 49 728
Trine Lise Stårvik Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trine.lise.starvik@stange.kommune.no 926 98 634 926 98 634
Magne Damslora Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 975 91 447 975 91 447
Martin Været Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 954 45 098 954 45 098
Reidun Ramse Sørensen Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 922 98 745 922 98 745
Øyvind Hartvedt Utvalg for kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 08 097 918 08 097
Gjertrud Nordal Utvalg for kultur Høyre (H) Medlem gjertrud.nordal@innlandetfylke.no 466 26 974 466 26 974
Hans Olav Sundfør Utvalg for kultur Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Utvalg for kultur Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Oleane Berger Svenkerud Utvalg for kultur Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon G. Furuseth Karlstad Utvalg for kultur Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Greta Antona Nilsen Utvalg for kultur Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Eriksen Utvalg for kultur Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Bergh Brustad Utvalg for kultur Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anita Undhjem Baksetersveen Utvalg for kultur Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ronny Bekken Larsen Utvalg for kultur Rødt (R) Medlem ronny.bekken.larsen@innlandetfylke.no 911 67 279 911 67 279
Margrethe Haarr Utvalg for kultur Senterpartiet (SP) Medlem margrethe.haarr@innlandetfylke.no 934 59 530 934 59 530
Pål-Arne Oulie Utvalg for kultur Senterpartiet (SP) Nestleder pal-arne.oulie@innlandetfylke.no 482 40 607 482 40 607
Torleik Svelle Utvalg for kultur Senterpartiet (SP) Medlem torleik.svelle@innlandetfylke.no 466 75 564 466 75 564
Anne Marte Skari Utvalg for kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Kristine Teien Utvalg for kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Lillebakken Utvalg for kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Olav Lahlum Utvalg for kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem hans.olav.lahlum@innlandetfylke.no 957 58 286 957 58 286
Sigurd Arnekleiv Bækkelund Utvalg for kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eldri Svisdal Utvalg for kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Hylen Utvalg for kultur Høyre (H) Varamedlem terje.hylen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gjertrud Marie K. Bakkeng Utvalg for kultur Rødt (R) Varamedlem gjertrudmkb@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Nils Øian Utvalg for kultur Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem nils-oian@roros.net Ikke registrert Ikke registrert
Leif Vingelen Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Medlem leif.vingelen@innlandetfylke.no 911 45 958 911 45 958
Per-Gunnar Sveen Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Leder per-gunnar.sveen@innlandetfylke.no 958 29 112 958 29 112
Turid Backe-Viken Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Medlem turid.backe-viken@innlandetfylke.no 992 80 071 992 80 071
Inger Torunn Klosbøle Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Medlem inger.torun.klosbole@innlandetfylke.no 970 97 428 970 97 428
Iren Carlstrøm Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 908 94 880 908 94 880
Håkon Noren Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 413 65 110 413 65 110
Khrystyna Solomchak Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 451 92 955 451 92 955
Magnus Stenseth Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem magnusstenseth@gmail.com 481 29 940 481 29 940
Linda Otnes Henriksen Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 79 149 918 79 149
Frank Willy Bjørneseth Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 913 97 470 913 97 470
Wenche Kristin Haug Almestrand Utvalg for næring Fremskrittspartiet (FRP) Medlem wenche.kristin.haug.almestrand@innlandetfylke.no 994 37 037 994 37 037
Jostein Kristiansen Utvalg for næring Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Dalsheim Utvalg for næring Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Alstrup Velure Utvalg for næring Høyre (H) Medlem hanne.alstrup.velure@innlandetfylke.no 924 32 100 924 32 100
Svein Håvar Korshavn Utvalg for næring Høyre (H) Medlem svein.havar.korshavn@innlandetfylke.no 905 42 721 905 42 721
Hans Olav Sundfør Utvalg for næring Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ola Svenneby Utvalg for næring Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Utvalg for næring Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Oleane Berger Svenkerud Utvalg for næring Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Synnøve Solberg Utvalg for næring Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sindre Sørhus Utvalg for næring Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem sindre.sorhus@innlandetfylke.no 997 99 708 997 99 708
Monica Rønning Utvalg for næring Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Finn Olav Rolijordet Utvalg for næring Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olav Røssum Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Nestleder olav.rossum@oppland.org 480 03 413 480 03 413
Merete Furuberg Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Medlem merete.furuberg@innlandetfylke.no; finnskogen.nakuhel@gmail.com 901 63 092 901 63 092
Mariann Skotte Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Beate Vea Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Martin Steinsli Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne-Lise Mellbye Utvalg for næring Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ivar Vistekleiven Utvalg for næring Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Lillegård Utvalg for næring Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem monalille@onlin.no Ikke registrert Ikke registrert
Rigmor Tollan Utvalg for næring Rødt (R) Varamedlem rigmor.tollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Eli Wathne Utvalg for samferdsel Høyre (H) Varamedlem eli.wathne@toposark.no Ikke registrert Ikke registrert
Mai Bakken Utvalg for samferdsel Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mai.bakken@innlandetfylke.no 971 80 469 971 80 469
Sjur Arnfinn Strand Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Nestleder sjur@hexum.no 900 98 854 900 98 854
Reidun Andrea Rønning Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Medlem reidun.andrea.ronning@innlandetfylke.no 477 04 204 477 04 204
Mona Cicilie Stormoen Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Medlem mona.ciclie.stormoen@innlandetfylke.no 481 04 391 481 04 391
Tom Svellet Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 951 86 548 951 86 548
Kai Adsen Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 628 37 884 628 37 884
Anne-Lise Marstein Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 901 92 858 901 92 858
Shahnaz Khani Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 926 42 254 926 42 254
Irene Thorsplass Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 920 37 720 920 37 720
Bjug Ringstad Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 918 18 700 918 18 700
Lars Terje Høiendahl Rem Utvalg for samferdsel Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.terje.hoiendahl.rem@innlandetfylke.no; larsrem@hotmail.com 468 28 967 468 28 967
Marit Ophus Utvalg for samferdsel Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Ramse Olsen Utvalg for samferdsel Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Joakim Ekseth Utvalg for samferdsel Høyre (H) Medlem joakim.ekseth@innlandetfylke.no 905 90 670 905 90 670
Hans Olav Sundfør Utvalg for samferdsel Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åse Brattrok Ryager Utvalg for samferdsel Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Bjørnson Barkbu Utvalg for samferdsel Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon G. Furuseth Karlstad Utvalg for samferdsel Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Suhur Lorch-Falch Utvalg for samferdsel Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem suhur.lorch-falch@innlandetfylke.no; suhur.falch@gmail.com 404 92 034 404 92 034
Anlaug Seljevold Utvalg for samferdsel Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Turid Thomassen Utvalg for samferdsel Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stein Tronsmoen Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Leder stein.tronsmoen@innlandetfylke.no 911 83 680 911 83 680
Turi Elise Kaus Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Medlem turi.elise.kaus@innlandetfylke.no 920 57 317 920 57 317
Haldor Ødegård Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Medlem haldor.odegard@innlandetfylke.no; haldooe@online.no 915 74 316 915 74 316
Ragnhild Aashaug Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Kongslien Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Andreas Sulheim Ovesen Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Larsen Tønseth Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Varamedlem marte.larsen.tonseth@loten.kommune.no 90549707 90549707
Mizanur Rahaman Utvalg for samferdsel Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Grøtberg Utvalg for samferdsel Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Winther Utvalg for samferdsel Arbeiderpartiet (AP) Medlem erik.svere.winther@innlandetfylke.no 911 24 730 911 24 730
Bror Helgestad Utvalg for samferdsel Senterpartiet (SP) Varamedlem ordforer@ostre-toten.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Nordseth Andraa Utvalg for samferdsel Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem daniel.andraa@fpu.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Erik Kristmoen Utvalg for samferdsel Rødt (R) Varamedlem karl.erik.kristmoen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ikke fordelt til saksbehandler Utvalg for utdanning Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Jarle Røberg-Larsen Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjorn.jarle.roberg-larsen@innlandetfylke.no 404 66 384 404 66 384
Eli Wathne Utvalg for utdanning Høyre (H) Varamedlem eli.wathne@toposark.no Ikke registrert Ikke registrert
Charlotte Veland Hoven Utvalg for utdanning Kristelig folkeparti (KRF) Medlem charlotte.veland.hoven@innlandetfylke.no 954 90 577 954 90 577
Jytte Sonne Utvalg for utdanning Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon Lurås Utvalg for utdanning Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vilde Sveen Utvalg for utdanning Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Even Eriksen Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Nestleder even.eriksen@innlandetfylke.no 916 48 551 916 48 551
Ingrid Marie Vaag Endrerud Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 951 52 966 951 52 966
May-Liss Sæterdalen Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mls@vis.kommune.no 906 87 967 906 87 967
John Magne Pedersen Tangen Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jm.tangen@outlook.com 951 04 970 951 04 970
Roar Steinslien Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 957 62 044 957 62 044
Lise Selnes Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lise.selnes@nord-odal.kommune.no 901 44 991 901 44 991
Vegard Riseng Utvalg for utdanning Høyre (H) Medlem vegard.riseng@innlandetfylke.no 415 62 750 415 62 750
Ola Svenneby Utvalg for utdanning Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Synnøve Solberg Utvalg for utdanning Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Lise Sveum-Aasbekken Utvalg for utdanning Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria Nilsen Aksberg Utvalg for utdanning Rødt (R) Medlem maria.nilsen.aksberg@innlandetfylke.no 918 05 129 918 05 129
Mia Nestaker Hagen Utvalg for utdanning Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jesper Nohr Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Medlem jesper.nohr@innlandetfylke.no 948 65 486 948 65 486
Mari Gjestvang Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Leder mari.gjestvang@innlandetfylke.no 913 76 086 913 76 086
Bergljot Oldre Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Medlem bergljot.oldre@innlandetfylke.no 977 85 162 977 85 162
Per Martin Sandtrøen Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Medlem per.martin.sandtroen@innlandetfylke.no 924 53 347 924 53 347
Kristin Storbråten Stadsvold Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ørjan Bue Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Hammerud Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrun Elisabeth Kristoffersen Utvalg for utdanning Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Ringnes Utvalg for utdanning Venstre (V) Medlem erik.ringnes@innlandetfylke.no; erik.ringnes@hedmark.org 918 08 486 918 08 486
Stig Vaagan Utvalg for utdanning Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingjerd Thon Hagaseth Utvalg for utdanning Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roger Granum Utvalg for utdanning Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gard Løken Frøvoll Utvalg for utdanning Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Tønseth Myhr Utvalg for utdanning Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingrid.tonseth.myhr@innlandetfylke.no 950 95 004 950 95 004
Anette Musdalslien Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Varamedlem anette.musdalslien@gausdal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Erlend K. Nytrøen Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Varamedlem ekn@sp.no Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Skaare Utvalg for utdanning Senterpartiet (SP) Varamedlem skaare.tormod@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jon Andre Børselien Danielsen Utvalg for utdanning Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem jon.andre.danielsen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Hølmo Yrkesopplæringsnemda Unio Hedmark (UNIO HEDMARK) Medlem tore.hoelmo@innlandetfylke.no 95766283 Ikke registrert
Turid Granum Yrkesopplæringsnemda LO - Landsorganisasjonen i Norge (LO) Medlem turid.granum@fagforbundet.no 41609409 Ikke registrert
Hilde Kristin Holtesmo Yrkesopplæringsnemda Kommunenes sentralforbund (KS) Medlem hildekristin.holtesmo@ks.no 92095748 Ikke registrert
Pål Anders Mæhlum Yrkesopplæringsnemda Spekter (SPEKTER) Medlem pal.anders.maehlum@sykehuset-innlandet.no 48254519 48254519
Per Jonny Melvold Yrkesopplæringsnemda Virke (VIRKE) Medlem per.johnny@hedbilfag.no 40238955 Ikke registrert
Ronja Andrine Tokvam Beitdokken Yrkesopplæringsnemda Lærling (LÆRLING) Medlem ronja.andrine.beitdokken-tokvam@innlandet.no 94035539 Ikke registrert
Hans Martin Hellom Danielsen Yrkesopplæringsnemda Lærling (LÆRLING) Medlem hans.danielsen@innlandetfylke.no 91674758 Ikke registrert
Anne Christina Valdal Yrkesopplæringsnemda Lærling (LÆRLING) Varamedlem Anna.valdal@hotmail.no 91649264 Ikke registrert
Iver Erling Støen Yrkesopplæringsnemda LO - Landsorganisasjonen i Norge (LO) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fred Bakkejord Yrkesopplæringsnemda NHO (NHO) Nestleder fred.bakkejord@nortura.no Ikke registrert Ikke registrert
Geir Kristian Øvrevik Yrkesopplæringsnemda YS Hedmark (YS HEDMARK) Medlem gkoe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Mathias Ringen Frantzen Yrkesopplæringsnemda Lærling (LÆRLING) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert