eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200219 19.02.2020 Kommunestyret 10.00 Hamarøy Cermaq Skutvik visningssenter
20200312 12.03.2020 Kommunestyret 10.00 Hamarøy Hamarøy Internasjonal senter
20200618 18.06.2020 Kommunestyret 15.30 Hamarøy Hamarøy Internasjonale senter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200130 30.01.2020 Kommunestyret 10.00 Hamarøy Hamarøy Internasjonale senter
20200123 23.01.2020 Kommunestyret 10.00 Hamarøy Tysfjord turistsenter Storjord
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Britt Kristoffersen Britt Kristoffersen Senterpartiet (SP) Ordfører britt.kristoffersen@gmail.com 90891354 Ikke registrert
Heidi Marie Kalvåg Heidi Marie Kalvåg Høyre (H) Medlem heidi.kalvaag@hamaroy.kommune.no 99603669 Ikke registrert
Elin Eidsvik Elin Eidsvik Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører elin.eidsvik@gmail.com 91818427 Ikke registrert
Leif Harald Olsen Leif Harald Olsen Senterpartiet (SP) Medlem leifh@storjordnp.no 97790768 Ikke registrert
Filip Mikkelsen Filip Mikkelsen Høyre (H) Medlem filip.mikkelsen@gmail.com 95086409 Ikke registrert
Tommy Kristensen Tommy Kristensen Arbeiderpartiet (AP) Medlem tommykristensen921@hotmail.com 99637599 Ikke registrert
Øyvind Johansen Øyvind Johansen Senterpartiet (SP) Medlem oyvind@ojmaskin.no 99502717
Miriam A S Paulsen Miriam A S Paulsen Venstre (V) Medlem miriampaulsen@gmail.com 97617377 Ikke registrert
Tone Ellingsen Tone Ellingsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørn Ellingsen Asbjørn Ellingsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem asbellingsen@hotmail.com 90530817 Ikke registrert
Jan-Folke Sandnes Jan-Folke Sandnes Høyre (H) Medlem jfs@hamaroy.kommune.no 41436045 Ikke registrert
Johanne Ellingsen Johanne Ellingsen Senterpartiet (SP) Medlem johannekasell@icloud.no 90696893 Ikke registrert
Ann Irene Skoglund Sæter Ann Irene Skoglund Sæter Arbeiderpartiet (AP) Medlem ann.irene.saeter@samediggi.no 41635922 Ikke registrert
Are Strand Are Strand Senterpartiet (SP) Medlem arestrand@live.no 91756018 Ikke registrert
Lars Filip Paulsen Lars Filip Paulsen Høyre (H) Medlem larsfilip.paulsen@hamaroy.kommune.no 91618561 Ikke registrert
Terje Øien Terje Øien Arbeiderpartiet (AP) Medlem terje.oien@hamaroy.kommune.no 48259955 Ikke registrert
Heidi B. Andersen Heidi B. Andersen Senterpartiet (SP) Medlem heidi.birgitta@gmail.com 97774176 Ikke registrert
Asbjørn Bye Asbjørn Bye Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem pan.ham@hotmail.no 95701224 Ikke registrert
Lisbeth Øgsnes Lisbeth Øgsnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lisogs@vgs.nfk.no 90124129 Ikke registrert
Keith Brian Berg Keith Brian Berg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem keiber@online.no 91642531 Ikke registrert
Ane Thorp Steinsvåg Ane Thorp Steinsvåg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aneste@vgs.nfk.no 95722568 Ikke registrert
Ingvald Sørensen Ingvald Sørensen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingvaldsorensen@gmail.com 95133821 Ikke registrert
Thorbjørn Solhaug Olsen Thorbjørn Solhaug Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thorbjornso@gmail. 95528193 Ikke registrert
Linda M. Tideman Sandnes Linda M. Tideman Sandnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lindamari.ts@gmail.com 48396386 Ikke registrert
Vegar Jakobsen Bæhr Vegar Jakobsen Bæhr Venstre (V) Varamedlem vegarjakobsen@gmail.com 48181928 Ikke registrert
Anne Silja Turi Anne Silja Turi Venstre (V) Varamedlem annesilja.turi@gmail.com 90997425 Ikke registrert
May Valle May Valle Venstre (V) Varamedlem valle.may.51@gmail.com 97739636 Ikke registrert
Stein Valle Stein Valle Venstre (V) Varamedlem stein.valle@nordsaltenkraft.no 91313589 Ikke registrert
Johnny Langmo Johnny Langmo Høyre (H) Varamedlem johnny.langmo@hotmail.com 93063331 Ikke registrert
Tone Jespersen Tone Jespersen Høyre (H) Varamedlem tone.jespersen@hotmail.com 93451905 Ikke registrert
Sølve Jakobsen Sølve Jakobsen Høyre (H) Varamedlem sol.jak@live.no 47853478 Ikke registrert
Rikke E. Kalvåg Rikke E. Kalvåg Høyre (H) Varamedlem rekkepuz98@hotmail.com 94145805
Eirik Valle Eirik Valle Høyre (H) Varamedlem eirik.valle@bodoe.toyota.no 48135510 Ikke registrert
Kjell-Eirik Westermann Kjell-Eirik Westermann Høyre (H) Varamedlem kjell.eirik.westermann@siteservice.no 97692314 Ikke registrert
Svein Per Skarvik Svein Per Skarvik Høyre (H) Varamedlem svein.per1005@hotmail.com 90733988 Ikke registrert
Kurt Ediassen Kurt Ediassen Senterpartiet (SP) Varamedlem kurtediassen@gmail.com 99025729 Ikke registrert
Sverre Christian Eriksen Sverre Christian Eriksen Senterpartiet (SP) Varamedlem svechr01@hotmail.com 99502757 Ikke registrert
Maria-Helen Willumsen Maria-Helen Willumsen Senterpartiet (SP) Varamedlem maria.willumsen@hamaroy.kommune.no 97080091 Ikke registrert
Sten Hilling Sten Hilling Senterpartiet (SP) Varamedlem stenhill@online.no 95746857 Ikke registrert
Jannita Olvik Jannita Olvik Senterpartiet (SP) Varamedlem jannita.olvik@hamaroy.kommune.no 95720012 Ikke registrert
Tor Petter Olsen Tor Petter Olsen Senterpartiet (SP) Varamedlem tor.olsen@nordsaltenkraft.no 48297220 Ikke registrert
Skjalg Solhaug Skjalg Solhaug Senterpartiet (SP) Varamedlem Skjalg.solhaug@nordsaltenkraft.no 91008775 Ikke registrert
Bård Bye Hansen Bård Bye Hansen Senterpartiet (SP) Varamedlem baard.bye.hansen@gmail.com 91731889 Ikke registrert
Christer Andreassen Christer Andreassen Senterpartiet (SP) Varamedlem christer_andreassen@hotmail.com 41417481 Ikke registrert
Rainer Soleng Rainer Soleng Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem rainersoleng@hotmail.com 97889140 Ikke registrert
Konrad Hilling Konrad Hilling Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem kohi@start.no 99000866 Ikke registrert
Endre Kjevik Endre Kjevik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem endrekkjevik@hotmail.com 97630573 Ikke registrert
Tom-Roger Ellingsen Tom-Roger Ellingsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem tomrellingsen@hotmail.com 91579940 Ikke registrert
Johannes Roksand Fauchald Johannes Roksand Fauchald Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anita Overelv Anita Overelv Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem anita.overelv@nordlandsmuseet.no 90991222 Ikke registrert
Svenn-Egil K. Duolljá Svenn-Egil K. Duolljá Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem svenne.design@gmail.com 41575131 Ikke registrert
May-Sissel Thomassen May-Sissel Thomassen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem maysissel78@gmail.com 98818827 Ikke registrert